Opinie naszych Klientów

dodaj swoją opinię

 

Pani Adwokat Majowska prowadziła moją sprawę o uzyskanie świadczenia rentowego. Kompleksowo przygotowywała wszystkie pisma i odwołania, a także reprezentowała mnie przed organami rentowymi. Sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie, dlatego mogę z pełnym przekonaniem polecić Kancelarię.

Jan

Uzyskaliśmy bardzo profesjonalną i fachową pomoc ze strony Pani Adwokat Majowskiej przy założeniu spółki. Rejestracja odbyła się bardzo sprawnie.

Grażyna i Wiesław

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc Pani Adwokat, zwłaszcza w tak trudnym dla mnie momencie. Pani Aneta prowadziła moją sprawę o wskazanie błędu w sztuce medycznej. Dzięki pomocy uzyskałam odszkodowanie za powikłania pooperacyjne. Bardzo dziękuję Pani Adwokat za cierpliwość i duże zaangażowanie w prowadzenie mojej sprawy.

Wioletta

Pani Adwokat ma ogromną wiedzę z zakresu prawa niemieckiego. Od kilku lat mieszkam w Niemczech, ale bez pomocy Pani Adwokat nie byłabym w stanie sama wyegzekwować swoich praw. Jej pomoc w sprawie o ustalenie prawa do opieki nad dzieckiem była bezcenna.

Aneta

W ramach współpracy z Panią Adwokat uzyskiwałem bardzo rzetelne i wyczerpujące informacje dot. przebiegu procesu. Jestem bardzo zadowolony z rozstrzygnięcia sprawy i jeżeli w przyszłości będę musiał skorzystać z pomocy prawnika, na pewno zgłoszę się do Adwokat Majowskiej.

Michał

Zwróciłem się do Kancelarii Adwokat Majowskiej w sprawie odwołania się od wypowiedzenia umowy o pracę. Pani Adwokat już na pierwszym spotkaniu omówiła bardzo dokładnie możliwe kierunki działania. Cała współpraca odbywała się sprawnie i zakończyła pozytywnie.

Andrzej

Pani Aneta pomogła mi w sprawie o ustalenie spadku, pomimo iż sytuacja była zawiła. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu spraw z zakresu prawa niemieckiego, Pani Adwokat zaproponowała korzystne dla mnie rozwiązania.

Grzegorz

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane

Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

X

Realizacja: icube.pl

facebook linkedIn