Kancelaria godna zaufania

Nadrzędnym celem Kancelarii jest ochrona interesów naszych Klientów. Mając na uwadze trudną sytuację, w której znaleźli się Klienci, dokładamy wszelkich starań, aby elastycznie dostosować się do ich potrzeb i oczekiwań. Wszystkie sprawy naszych Klientów prowadzimy w taki sposób, jak byśmy chcieli, aby były prowadzone nam samym, profesjonalnie przy zachowaniu zasad etyki i godności zawodu. Wytrwale dążymy do założonych celów, starając się na bieżąco doradzać najkorzystniejsze rozwiązania dla Klientów. Profesjonalizm jest dla nas równie ważny jak zrozumienie i życzliwość. Korzystając z usług naszej Kancelarii zyskują Państwo gwarancję bezpieczeństwa i poufności wszystkich przekazanych informacji.

 

Kancelaria Adwokacka Aneta Majowska
Nasza kancelaria w Tarnowskich Górach

 

Kancelaria adwokacka dla firm i osób fizycznych

Pomoc prawną adresujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. W ramach naszej działalności oferujemy zarówno porady prawne, jak i kompleksowe prowadzenie spraw. Rzetelnie opiniujemy umowy oraz dokumenty prawne. Przygotowujemy pisma procesowe i reprezentujemy naszych Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej.

Współpracujemy z doskonałymi prawnikami różnych specjalności, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową opiekę prawną. Zależnie od stopnia skomplikowania sprawy, możemy nawiązać współpracę także z mediatorami czy rzeczoznawcami.

 

Rzetelna i kompleksowa pomoc prawna

 

Adwokat Aneta Majowska

Dzięki naszemu zaangażowaniu stwarzamy warunki Klientom do dokonywania świadomych i przemyślanych wyborów. Patrzymy całościowo na problemy. Wiemy, że wsłuchanie się w potrzeby i oczekiwania Klienta jest konieczne do zaproponowania najkorzystniejszego z możliwych rozwiązań. Dbamy o rzetelne zapoznanie Klienta z zakresem obowiązujących mu praw oraz obowiązków, a także konsekwencji podejmowanych decyzji. Zrozumienie wzajemnych potrzeb, zaufanie oraz otwarta komunikacja to podstawy sukcesu.

 

Chcesz skorzystać z usług prawnych?

Realizacja: icube.pl

facebook linkedIn