Kancelaria prawna – Tarnowskie Góry

Kancelaria oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę prawną Klientów indywidualnych oraz firm. Wyróżnia nas wiedza, doświadczenie oraz koncentracja na zapewnieniu profesjonalnej ochrony interesów Klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę  z dynamicznych zmian, jakie zachodzą w polskim systemie prawnym. Dlatego stale aktualizujemy i rozbudowujemy zakres rozwiązań prawnych, aby nasi Klienci mogli uzyskać oczekiwane rezultaty powierzonych spraw. 

 

kancelaria prawna w Tarnowskich górach
Porady prawne dla mieszkańców Tarnowskich Gór

 

Usługi prawne dla osób fizycznych i firm

Zapewniamy dużą dyspozycyjność, aby mogli Państwo uzyskać u nas pomoc prawną w możliwie najkrótszym czasie. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów jakości naszej pracy. W Kancelarii uzyskają Państwo wsparcie w zakresie:

 

  • Prawa cywilnego – prowadzimy sprawy związane z ochroną dóbr osobistych, ustaleniem prawa do nieruchomości oraz uznawaniem wyroków sądów zagranicznych.
  • Prawa rodzinnego – wspieramy naszych Klientów w sprawach rozwodowych, ustaleniu alimentów oraz uregulowaniu kontaktów rodzicielskich.
  • Prawa odszkodowawczego – pomagamy w dochodzeniu roszczeń od ubezpieczycieli, zadośćuczynienia na skutek wypadków komunikacyjnych i błędów lekarskich. Udzielamy opinii, porad, prowadzimy negocjacje ugodowe i sporządzamy projekty ugód sądowych oraz pozasądowych.
  • Prawa ubezpieczeń społecznych – prowadzimy m.in. sprawy związane z naruszeniem przywilejów pracowniczych, zbyt niskich kwot zasiłków przyznanych przez ZUS.
  • Prawa spadkowego – pomagamy Klientom w dochodzeniu roszczeń spadkowych, stwierdzenia nabycia i działu spadku, a także w sprawach zrzeczenia się dziedziczenia.  
  • Prawa karnego – prowadzimy kompleksowo sprawy karne na etapie postępowania przygotowawczego i sądowego. 
  • Prawa pracy – reprezentujemy interesy Klientów przed pracodawcami w sprawach z zakresu prawa pracy.

 

W swojej działalności kierujemy się szeroko pojętą ochroną interesów Klienta, w pełni szanując zasady etyki i poufności adwokackiej. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do Klienta, działając z zaangażowaniem i dbałością o powierzone sprawy. Współpracę opieramy o wzajemne zaufanie.

 

Radca prawny - Tarnowskie Góry

Jesteśmy otwarci na potrzeby wszystkich osób i jednostek, które szukają profesjonalnej porady prawnej. Pomagamy dochodzić praw w postępowaniu sądowym. Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami wszystkich instancji. Podejmujemy się realizacji spraw trudnych i precedensowych.

 

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Tarnowskich Gór i okolic. Jeśli obecnie szukają Państwo rozwiązania konkretnego problemu natury prawnej, prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów. Przedstawimy Państwu zasady współpracy oraz zaproponujemy możliwie najskuteczniejsze sposoby na uzyskanie pożądanego rezultatu sprawy.

 

Realizacja: icube.pl

facebook linkedIn