Prawnik - Piekary Śląskie

Zapraszamy mieszkańców Piekar Śląskich do współpracy z Kancelarią Adwokacką Anety Majowskiej. Doskonale znamy potrzeby lokalnych mieszkańców. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw przed organami administracji i ścigania, dzięki czemu możemy zadbać o osiągnięcie najkorzystniejszego dla Klienta rezultatu prowadzonej sprawy. Wzajemne zaufanie to dla nas jedna z najważniejszych wartości, które łączą Adwokata i Klienta. Dlatego już na pierwszym spotkaniu bardzo otwarcie i przejrzyście informujemy swoich Klientów o możliwych przeszkodach i potencjalnym ryzyku, które możemy napotkać na dalszych etapach prowadzonej sprawy.  Chcemy, aby nasi Klienci z pełną świadomością podejmowali decyzje o wyborze określonych rozwiązań prawnych.

 

Pomoc prawna dla przedsiębiorstw

W naszej pracy kierujemy się dobrem Klienta i troską o jego interesy. Oferujemy wsparcie prawne dla spółek cywilnych, spółek prawa handlowego oraz mikro i małych przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną spółek, zapewniając następujący zakres czynności:

 

  • sporządzanie umów
  • przygotowywanie opinii prawnych
  • prowadzenie negocjacji
  • reprezentacja firmy przed sądem

 

Dodatkowo mogą Państwo liczyć na konsultacje prawne w dogodnym dla siebie terminie. Dzięki temu nasi Klienci zyskują większą stabilność i przejrzystość prowadzonego biznesu.

Chcesz skorzystać z usług prawnych?

Usługi prawne dla mieszkańców Piekar Śląskich

Oferujemy bardzo szeroki zakres pomocy prawnej. Nasze doświadczenie pokazuje, że powodzenie sprawy w dużej mierze uzależnione jest od równego zaangażowania obu stron – Klienta i Adwokata. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sprawna współpraca wymaga wzajemnego zaufania. Dlatego dokładamy ogromnych starań, aby każde spotkanie przebiegało w komfortowych warunkach, z zachowaniem pełnej anonimowości i dyskrecji. Umiejętność słuchania potrzeb Klientów oraz doskonała znajomość przepisów prawa to największe atuty Kancelarii.

 

Zgodnie z Państwa oczekiwaniami, podejmujemy się realizacji tych działań, które mogą zadziałać na korzyść naszych Klientów. Staramy się wykorzystać przysługujące nam możliwości prawne, aby zarówno przyspieszyć obrót sprawy jak i profesjonalnie zakończyć kłopotliwy proces sądowy.

 

Realizacja: icube.pl

facebook linkedIn