Kancelaria Adwokacka - Gliwice

Klienci indywidualni mogą liczyć na szczególne zrozumienie z naszej strony. Udzielamy porad prawnych i przygotowujemy opinie prawne. Z pełną odpowiedzialnością pomożemy Państwu w sytuacji, gdy szukają Państwo obrońcy w sprawie o wykroczenie lub w sprawie karnej. Pełnimy funkcję pełnomocnika w sprawach rozwodowych, o zapłatę,  podział majątku, zniesienie współwłasności oraz wielu innych sytuacjach. Zapewnimy kompleksową pomoc prawną, a także fachowe i zrozumiałe doradztwo, tak aby mieli Państwo pełną kontrolę nad przebiegiem zdarzeń. Korzystając z usług Kancelarii, mogą mieć Państwo pewność, iż dołożyliśmy wszelkich starań, aby uzyskać pożądane przez Państwa rozwiązanie sprawy.

 

Pomoc prawna dla gliwickich firm

Oferujemy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Doskonale rozumiemy potrzeby przedsiębiorców. Biznes to nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas, zaangażowanie i wiedza niezbędna do wyróżnienia się na tle konkurencji. Wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest zachowanie płynności finansowej, dlatego dążymy do możliwie najszybszego rozwiązania prowadzonych spraw. Przewlekłość postępowania, bezczynność lub zwłoka w podejmowaniu działań, może mieć bardzo negatywne skutki na kondycję biznesu. Dlatego wykorzystujemy wszystkie możliwe środki prawne, aby załagodzić negatywne konsekwencje toczących się postępowań sądowych. 

 

Prowadzenie biznesu wymaga niejednokrotnie ogromnych poświeceń i wyrzeczeń ze strony ich właścicieli. Doskonale rozumiemy środowisko biznesowe, dlatego możemy zapewnić Państwo o tym, że współpraca z Kancelarią, w której wiedza oparta jest nie tylko o zagadnienia prawne ale również instrumenty ekonomiczno-finansowe poparte specjalistycznym wykształceniem będzie bardzo sprawna i efektywna.

Chcesz skorzystać z usług prawnych?

Prawo niemieckie – porady prawne

Specjalizacją Kancelarii są sprawy prawa niemieckiego. Doświadczenie oraz kierunkowe specjalistyczne wykształcenie na niemieckojęzycznych Uniwersytetach pozwala na prowadzenie spraw związanych z prawem niemieckim. Oferuję następujący zakres usług:

 

  • porady prawne z zakresu niemieckiego prawa
  • obsługa prawna w języku niemieckim
  • prowadzenie spraw z zakresu prawa gospodarczego, spadkowego, rodzinnego, cywilnego, podatkowego oraz prawa międzynarodowego
  • korespondencja i reprezentowanie Klientów przed niemieckimi urzędami oraz innymi instytucjami.

 

Jeżeli niewystarczająca znajomość języka bądź prawa niemieckiego uniemożliwia Państwu wyegzekwowanie swoich praw, zapraszamy do skorzystania z pomocy Kancelarii.

Realizacja: icube.pl

facebook linkedIn