Adwokat Aneta Majowska - oferta dla mieszkańców Bytomia

Ofertę Kancelarii adresujemy zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Wysoki poziom świadczonych usług, a także szereg pozytywnie rozpatrzonych spraw powodują, że stale poszerza się grono zadowolonych Klientów obsługiwanych przez Kancelarię.

 

Pomoc prawna dla mieszkańców i firm bytomskich 

Zapraszamy do skorzystania z następującego zakresu usług:

 

  • Porady prawne dla Klientów indywidualnych – zapraszamy mieszkańców Bytomia do skorzystania z porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, czy spadkowego. Przygotowujemy pozwy, umowy oraz pisma procesowe. Prowadzimy sprawy rodzinne o separację, rozwód, ustalenie alimentów oraz uregulowanie kontaktów z dziećmi. Pomagamy mieszkańcom Bytomia w dochodzeniu swoich praw przed pracodawcami, w związku z wypowiedzeniem umowy, ustalaniem wynagrodzenia za pracę i ustaleniem czasu pracy.
  • Obsługa prawna przedsiębiorstw – zachęcamy do skorzystania z fachowych porad prawnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Współpracujemy z przedsiębiorcami prowadzącymi jednoosobowe działalności, jak i spółki prawa handlowego. Koordynujemy proces łączenia i przekształcania spółek.
  •  Ochrona oskarżonych – pomagamy  w ochronie interesów naszych Klientów w postępowaniu karnym, karnym skarbowym oraz w toku postępowania karnego wykonawczego. Informujemy naszych Klientów o przysługujących ich prawach, a także o zakresie odpowiedzialności karnej za popełnione przestępstwa lub wykroczenia.
  • Sprawy polsko – niemieckie – oferujemy pomoc prawną w przypadku spraw znajdujących na styku dwóch obszarów prawnych -  prawa polskiego oraz prawa niemieckiego. Udzielamy konsultacji i porad prawnych m.in. w zakresie niemieckiego prawa rodzinnego i spadkowego. Podejmujemy się prowadzenia spraw oraz reprezentowania Klientów na bazie dokumentów sporządzonych w języku niemieckim.

Chcesz skorzystać z usług prawnych?

Kancelaria, której możesz zaufać

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że konflikty rodzinne, małżeńskie czy też spory z pracodawcą wiążą się z dużym stresem. Uczestnictwo w wypadku drogowym lub też pogorszenie zdrowia w wyniku błędu lekarskiego może bardzo mocno wpłynąć na naszą kondycję fizyczną lub psychiczną. Świadome lub nieświadome przekroczenie prawa niesie ze sobą wiele konsekwencji i często prowadzi do zmiany całego przyszłego życia.

 

Dlatego chcemy dołożyć wszelkich starań, aby współpraca z nami była bardzo komfortowa i oparta o wzajemne zaufanie. Ponadto wiemy, jak ważne jest informowanie naszych Klientów o kierunkach rozwoju sprawy. Staramy się spokojnie i przejrzyście tłumaczyć zawiłe procedury i terminy prawnicze. Jeżeli poszukują Państwo Kancelarii, której można zaufać, zachęcamy do kontaktu.

Realizacja: icube.pl

facebook linkedIn